• Обновено
Чарлс-Хуберт-Париз Женски Позлатен Кварцен Часовник #6795

Чарлс-Хуберт-Париз Женски Позлатен Кварцен Часовник 6795

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Во текот на изминатата деценија Чарлс-Хуберт Париз се етаблира како висококвалитетен, но достапен производител на часовници. Со модерен и класичен стил за избор, како и нашиот неспоредлив животен век против дефектите Чарлс-Хуберт Париз е најинтелигентниот избор.Овој позлатен часовник Од Чарлс-Хуберт Париз има Бело Бирање Јапонско кварцно движење и се претставува во луксузна кутија за подароци.- ШКУ : Уец225 Боја/Финиш : Злато. Часовник Случај : Месинг. Јапонски Кварц Движење. 3 БАНКОМАТ Отпорен На Вода. Делукс Кутија За Подароци. Доживотно Движење Гаранција. Дијаметар на часовникот, лицето само : 19 мм. Дијаметар на часовникот случај со рамка : 25 мм.

Останатите карактеристики

Слични понуди