• Обновено
Црни Поло Маици За Мажи Обични Летни Печатени Кратки Ракави Кошула Со Ревер Со Копче Надолу Со Џеб

Црни Поло Маици За Мажи Обични Летни Печатени Кратки Ракави Кошула Со Ревер Со Копче Надолу Со Џеб

DEN 271.52
Тековен
Во продавницата

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Совет : ако сте навикнати да носите широка облека, ве молиме изберете две големини нагоре!Големина : М Биста : 108см/42,52" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 19см/7,48" Должина : 70,5 см/27,76" Големина : Л Биста : 112см/44,09" Рамо : 45см/17,72" Ракав : 19,5 см/7,68" Должина : 72,5 см/28,54" Големина : xl Биста : 116cm/45.67" рамо : 46cm/18.11" ракав : 19cm/7.48" должина : 74.5 cm/29.33" големина : Xxl биста : 120cm/47.24" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 20.5 cm/8.07" должина : 76.5 cm/30.12" големина : xxxl биста : 124cm/48.82" рамо : 50cm/19.69" Ракав : 21cm/8.27" должина : 78.5 cm/30.91" Машки обични летни печатени кратки ракави копче надолу кошула со ревер со џеб информации за производот : сезона : пролет,Лето Пол : мажи повод : обичен материјал : полиестер,тип на памучна шема : печатен стил : секојдневен Должина на ракавот : краток ракав одговара : одговара на црно. Големи И Високи Поло Маици За Мажи. Колумбија Кошули За Мажи. Краток Ракав. 3 XL.

Останатите карактеристики

Слични понуди