• Обновено
Модни Женски Летни Резервоари За Ками Врвови Без Ракави Памучна Биста Необработен Бандо Градник Елек Култура Врвот Беспрекорна Бралета Маици

Модни Женски Летни Резервоари За Ками Врвови Без Ракави Памучна Биста Необработен Бандо Градник Елек Култура Врвот Беспрекорна

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

6870 88402 2023 Модни Женски Летни Резервоари За Ками Врвови Памучна Биста Без Ракави Неподвижна Лента Градник Елек Врвна Беспрекорна Бралета Бралета Опис : Материјал : мешавина Од памук, содржина на памук 91% -99%,Полиестеркол : Зелена, црвена роза,бела,црна,црвена вино,армијазелена,виолетова,сина : С, М, Л, 2xlattributs : категорија на производи : мал Veststyle : Европа И Америкастил : Тип На Суспендер Тип На Јака : Еден Збор Коларверзија : Тенка Должина На Облека : Кратка (40cm<Должина На Облека 50cm)белешки : 1. Ве молиме разберете дека може да има благо отстапување постојат.2. Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка.Содржина На Пакетот : 1 * Стил На Елек Стил Бстил Цстил Fил Ф 2023 Модни Женски Летни Резервоари За Ками Врвови Памучни Биста Без Ракави Без Бандо Градник За Градник Врвни Беспрекорни Маици За Бралета.

Останатите карактеристики

Слични понуди