• Обновено
Спарете Женски Хеланки Со Средна Цевка Цврст Мек Анти-ладен Топол Чување На Фау Крзно до колена Хипстер Топол Чорап За Секојдневно

Спарете Женски Хеланки Со Средна Цевка Цврст Мек Анти-ладен Топол Чување На Фау Крзно до колена Хипстер Топол Чорап За Секојдневно

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Опис : Изработени од мека ткаенина, многу крзнен материјал, затоплувачите на нозете се неверојатно топли и удобни и одговараат наumn и зима. Овие нозе потопло за топло чување е стилски, издржлив, лесен, секојдневен и надворешен стил. Потоплите капаци за чизми за нозе имаат многу извонредни избрани бои, едноставни и модерни со висок степен. Прави одличен подарок за секоја пригода, родендени, празници, домаќинства и така натаму on.It изработен е од вештачко крзно.Постојат многу големини на производот за избор. Може да се користи за сценски настапи и за секојдневно.Име на предметот : Затоплување На Ногитематеријал : Карактеристики На Вештачко Крзно : Модерен, Одржувајте Топло, Исклучителна Сцена : Зима, Сценски Перформанси Детали За Големината : Големина 40см, Должина На Чорапи : 40см/15.75"(Прибл.) Големина 30см, Должина На Чорапи : 30смцм/11.81 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Затоплувачи За Нозе Изработени од мека ткаенина, многу крзнен материјал, затоплувачите на нозете се неверојатно топли и удобни и одговараат на aut и зима. Овие нозе потопло за топло чување е стилски, издржлив, лесен, секојдневен и надворешен стил. Потоплите капаци за чизми за нозе имаат многу извонредни избрани бои, едноставни и модерни со висок степен. Прави одличен подарок за секоја пригода, родендени, празници, загревање на куќата итн. Изграден е од вештачко крзно. Постојат многу големини на производот за избор. Може да се користи за сценски настапи и за секојдневно.

Останатите карактеристики

Слични понуди