• Обновено
Лилгиј Женски Лежерен Летен Памучен Лен Еднобоен Фустан Со Кратки Ракави Со Краток Ракав Миди Фустан Преголем Фустан Со Туника

Лилгиј Женски Лежерен Летен Памучен Лен Еднобоен Фустан Со Кратки Ракави Со Краток Ракав Миди Фустан Преголем Фустан Со Туника

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Женски Секојдневен Летен Памучен Лен Со Цврста Боја Кружен Врат Фустан Со Кратки Ракави Миди Фустан Карактеристика : 1. Овој летен фустан е добар за патувања и забави. 2. Удобна и дише ткаенина. 3. Омилена личност девојка. 4. Уникатниот дизајн ја прави вашата фигура позакривена. 5. Направете да изгледате повеќе духовно. Материјал : Нега на Памучна И Ленена Облека : Нежна Пригода за миење раце : дневно, слободно време, Одмор Големина : Вистинска големина Карактеристики : мрежа бран точка Дизајн Пакет Содржина : 1 компјутер Жените големина фустан Големина. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина На Половината Рамо До ракав Е Мал 4 8 34 100см/39.37" 96см/37.80 "100см/39.37" 26см/10.24 " Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Половината : 96см/37.80" Должина : 100см/39.37 "Рамо до ракав : 26см/10.24" Материјал : мека и пријателска за кожата ткаенина, не е лесно да се збрчка или избледи по миењето. Дизајн : Стилска удобност, врат на Екипажот, Еднобојна Боја, Боја за Вратоврска, Цветни, разновидни бои и дезени се дизајнирани да ви овозможат повеќе избори. Прилики : Погоден За отворено,плажа,лето,забава,запознавање,дневна рекреација, дом, вокација. ●Одлична Услуга За Клиенти ● Заштедата На Модата Лилгиј е посветена на одличен квалитет на производот и одлична услуга за клиентите, и ние веруваме дека нашите производи и услуги можат да ви донесат добро шопинг искуство. Доколку имате какви било прашања за Нашите Производи, слободно контактирајте не. Ние секогаш ќе бидеме тука додека проблемот не се реши.

Останатите карактеристики

Слични понуди