• Обновено
Максвел Фудбал Мамо Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

Максвел Фудбал Мамо Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Максвел Фудбал Мајка Худи. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Максвел Фудбалска Мајка отпечатена преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двокреветна хауба. Воздушно-млазно предиво со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Останатите карактеристики

Слични понуди