• Обновено
Солиден изглед Fender Flare, сет од 4, предни и задни, мат црно

Солиден изглед Fender Flare, сет од 4, предни и задни, мат црно

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Fender Fender Flares се дизајнирани со CAD и се формираат вакуум за прецизно вклопување на ниво на OEM, Fender Fender, додајте заштита и стил на вашето возило. Сите пожари на Fender EGR се изградени од тврда ABS пластика, исто така е стабилна со УВ-така што е отпорна на бледнее. Користејќи ги постојните точки за прицврстување на возилото и специјално дизајниран хардвер, Fender Flares на EGR не бара дупчење за вклопување, правејќи ја инсталацијата брза и лесна. -Фит : : Chevy Colorado 15-на солиден 6ft кревет без дупчење потребно за инсталација. Инсталацијата е брза и лесна. Fender Flares може да се наслика за да одговара од вашата локална продавница за бои. Вклучени се сите потребни хардвер и упатства. Предметот има ограничена гаранција за живот.

Останатите карактеристики

Слични понуди