• Обновено
Цврста Сребрена Нараквица Со Синџир Бо-со Сигурна Спојка за Заклучување На Јастог 36

Цврста Сребрена Нараквица Со Синџир Бо-со Сигурна Спојка за Заклучување На Јастог 36

DEN 784.00
Тековен
Во продавницата

Материјал : Примарна Чистота : 925 финиш : Полиран Должина На Предметот : 36 Инчи Должина : 36 Инчен Тип : Ширина На Кутија : 1,75 mm Clasp /Конектор : Јастог Карактеристика : Цврст Материјал : Примарен : Сребрена Ширина На Предметот : 1,75 Mmproduct Тип : Накит Тип На Накит : Синџири Продадени По Единица : секој тип На Ѓердан : синџир материјал : Примарна Боја : внатрешна Категорија на накит накит Ѓердани синџири; накит нараквици Стилови На Синџири Кутија; Накит Синџири Кутија Синџири кутија синџир елегантна кутија за нараквици вклучена. 925 СРЕБРО ГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат 925. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

Останатите карактеристики

Слични понуди