• Обновено
Заштитници за Глава за Кревети отпорни на прашина За Бебиња Деца Детски Раширени Навлаки За Глава Беж

Заштитници за Глава за Кревети отпорни на прашина За Бебиња Деца Детски Раширени Навлаки За Глава Беж

DEN 383.68
Тековен
Во продавницата

Опис : Прашина Растеглива Спална Соба Кревет Насловната Заштитник Лизгање Покритие.Овој капак за лизгање на главата е супер растеглив, костум за глава што е во рамките на 90-120см / 35-47инч ширина, 80см / 31,5 инчи висина, 40см / дебелина од 16 инчи.Изработен од мек полиестер, отпорен на прашина, издржливи години со користење и дише, удобен допир, додава релаксирачко чувство во спалната соба.Користете го за рамна / дрво / микро / кожна глава.Спецификација : Материјал : Полиестерпакетот Вклучува : 1 Парче Кревет Ковернот На Главата : Боите може да бидат различни поради различниот дисплеј на мониторот.Ве молиме дозволете малку разлика во големината на рачно мерење. Спална Соба Декоративен Капак. Заштитник На Главата. Капак За Глава Отпорен На Прашина.

Останатите карактеристики

Слични понуди