• Обновено
Женски Лабави Секојдневни Модни Панталони Обични Печатени Разнобојни Памучни Ленени Панталони Деловни Обични Женски Панталони Кратки

Женски Лабави Секојдневни Модни Панталони Обични Печатени Разнобојни Памучни Ленени Панталони Деловни Обични Женски Панталони

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Сезона : Одговараат За Целата Сезона. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Мешање. Тип На Шема : Цврст. Декорација : Џеб. Стил : Секојдневен, Моден. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски панталони.Големина шема : . Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Половината : 62-70см/24.41-27.56" Должина : 90см/35.43" : 100см/39.37"Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ЕУ Големина : 38 Половината : 66-74см/25.98-29.13" Должина : 91см/35.83" : 105см/41.34"големина : Xl Us Големина : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 40 половината : 70-78см/27.56-30.71" должина : 92см/36.22" : 110см/43.31"Големина : Xxl големина На Сад : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 42 половината : 74-82см/29.13-32.28" должина : 93см/36.61" : 115СМ/45.28"големина : хххл големина на сад : 14 велика британија големина : 18 големина на еу : 44 половината : 78-86см/30.71-33.86" ДОЛЖИНА : 94см/37.01" : 120см/47.24" ве молиме запомнете : рачно или нежно миење на машината Во Ладна вода / не / сушете ја линијата. Сите Наши Алишта Се Дизајнирани За Азиски Фигури, Што Значи Дека Би Биле Помали Од Нормалните Европски Големини. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Сопствена Табела Со Големини Наместо Тоа, И Можете Да Ја Најдете На Нашите Слики Или Од Описот. Повод : Секојдневен,Трчање, Роденден,Запознавање, Забава, За Работа, Домашен Одмор И Многу Повеќе. Одговараат За Целата Сезона. Материјал : Полиестер. Изработени Од Висококвалитетна Ткаенина, Лесни Меки и Удобни.

Останатите карактеристики

Слични понуди