• Обновено
На НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер Полнач Замена ЗА GPO Мини Wetwood Безжичен Звучник Кабел За Напојување PSU

На НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер Полнач Замена ЗА GPO Мини Wetwood Безжичен Звучник Кабел За Напојување PSU

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

FITE На Наизменична СТРУЈА Адаптер Полнач Замена ЗА GPO Мини Wetwood Безжичен Звучник Кабел За Напојување PSUNotice : 1. Влез : 100-240 VAC 50/60 Hz Во Светот Напон Употреба ЕЛЕКТРИЧНА МРЕЖА PSU; Ве Молиме Потврдете го излезот и врвот на приклучокот пред купувањето. 2. Над Напонска Заштита, Над Заштита Од Топлина, Сосема Нов И Висок Квалитет.Ако ја користите оваа ставка долго време, ве молиме чувајте ја соодветна вентилација и влажност. Не го ставајте на кожата. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме.Гаранција : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Бесплатна Размена Со Платена Етикета За Враќање / 360 Дена Во Секое Време Безгрижна Гаранција!Вклучен пакет : 1 x AC / DC ДОЛЖИНА На Адаптерот ЗА Напојување : ВКУПНО 4 FT/1,2 M. доволно Долго, нема потреба да се грижите за растојанието помеѓу штекерот и уредот. СПЕЦИФИКАЦИИ : Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V (СВЕТСКИ ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА). КВАЛИТЕТ НА ИНДУСТРИЈАТА : 100% Сосема Нови Кабли се Тестираат СО Производство Со Висок Квалитет.Одобрено од Н.е. Нема Да Предизвика Пожар, БЕЗБЕДНОСНА УПОТРЕБА !. ПРАКТИЧНО И ПРЕНОСЛИВО : овој лесен и лесен за носење адаптер е идеален пренослив извор на енергија за вашиот уред!. ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : ЗАМЕНА На ПОЛНАЧ За АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА За ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР Мини Вествуд Безжичен Кабел ЗА Напојување НА Звучници ПСУ.

Останатите карактеристики

Слични понуди