• Обновено
Женски Пуловер Џемпери Женски Екипаж Вратот Долг Ракав Блок Во Боја Плетен Џемпер Обичен Пуловер Скокач Врвови

Женски Пуловер Џемпери Женски Екипаж Вратот Долг Ракав Блок Во Боја Плетен Џемпер Обичен Пуловер Скокач Врвови

DEN 367.84
Тековен
Во продавницата

Големина : S Биста : 112cm/44.09" Рамо : 63cm/24.80" Ракав : 47cm/18.50" Должина : 63cm/24.80" Големина : М Биста : 116cm/45.67" Рамо : 64cm/25.20" Ракав : 48cm/18.90" Должина : 64cm/25.20" Големина : L Биста : 120см/47,24" рамо : 65см/25,59" ракав : 49см/19,29" должина : 65см/25,59" големина : xl биста : 124см/48,82" рамо : 66см/25,98" ракав : 50см/19,69" должина : 66см/25,98" големина : ххл биста : 128см/50.39" рамо : 67см/26.38" ракав : 51см/20.08" должина : 67см/26.38" големина : хххл Биста : 132см/51.97" рамо : 68см/26.77" ракав : 52см/20.47" должина : 68см/26.77" Женски Екипаж Долг Врат блок во боја на ракав плетен џемпер обични Врвови за скокачи со пуловер (без печатење за позиционирање) џемпери За Жени 2022 година. женски џемпери за fall и зима. Женски Крава Вратот Пуловер Долг Ракав Џемпер. Стил : Зимски Секојдневни Врвови Со Долги Ракави, Врвови За Џемпери Со Пуловер. Повод : Погоден За секојдневен, одмор, секојдневен живот, канцелариска облека, вокација; Појавување со фармерки или долги чизми навистина го пробиваат вашиот шарм на женственост. Совети : Боите Може Да Изгледаат Малку Поинакви Преку Веб-Страница Поради Резолуцијата На Компјутерската Слика и Поставките на Мониторот.

Останатите карактеристики

Слични понуди