• Обновено
Модни Жени Летни Ткаат Клинови Што Дишат Лизгање На Сандали Со Тркалезни Прсти Удобна Плажа Единечни Чевли сандали За Жени Бели 8.5

Модни Жени Летни Ткаат Клинови Што Дишат Лизгање На Сандали Со Тркалезни Прсти Удобна Плажа Единечни Чевли сандали За Жени Бели

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

0 cmcn : 260foot должина : 26cm/10. обични чевли, чевли На Плажа, чевли за венчавки ,чевли за забави, Нелизгачки,лесни, Лесно се носат За дишење Полетување!Опис : Пол : Жени,Девојка Материјал : Памучна Ткаенина Ѓон Материјал : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Рекреативен Стил : Удобен,Секојдневен,Едноставен Стил : Висок Стил На Тркалезна Пета : Тип На Затворање На Клин : Лизгање На Чевли Висока Пета : 5,5 см/2,2"Висина На Платформата : 2 см/0,79"Пакет : 1 Пар Женски Чевли Забелешка : Големината ќе биде помал Поради Конкавен Дизајн Ви Предлагаме Да Ја Изберете Соодветната Големина Според Должината На Стапалото.5 cmcn : 245foot должина : 24.

Останатите карактеристики

Слични понуди