• Обновено
санбонепд четири сезони машки плус големина панталони мода разнобојни обични комбинезони

санбонепд четири сезони машки плус големина панталони мода разнобојни обични комбинезони

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Совет : оваа облека е помала од нормалната големина, се препорачува да изберете поголема големина!Големина : М Половината : 80см/31.50" Колк : 108см/42.52" Должина : 55см/21.65" Големина : Л Половината : 86см/33.86" Колк : 112см/44.09" Должина : 56см/22.05" Големина : XL Половината : 92см/36.22" Колк : 116см/45.67" Должина : 57см / 22.44 "големина : ххл Половината : 98см / 38.58" колк : 120см / 47.24 "Должина : 58см / 22.83" големина : хххл половината : 104см / 40.94 "колк : 124см / 48.82" Должина : 59см / 23.23 " четири Сезони менс плус големина панталони мода повеќебоен секојдневен комбинезони.Карактеристики : ① Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење.①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за плажа и секојдневни, и јас ќе ви се допаднат.`+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите .€Collocate®Совршен Со вашата омилена Маица итн.Сезони : Сите Сезони Пол : Менокации : Спорт, Плажа и Секојдневен Материјал : тип на Памучна Шема : Цврст Стил : Модна Должина : кратка облека : Погодна за панталони со големина 1 парчиња товарни панталони. карго панталони за мажи. Мека, дише со нежно истегнување. Карго странични џебови. Машинско Перење.

Останатите карактеристики

Слични понуди