• Обновено
Ајомет Женски Летни Фустани Жени Летна Плажа Пролет Печатење Со Пруги Симпатичен Фустан Сарафан Летен Фустан За Жени Жолта, Л

Ајомет Женски Летни Фустани Жени Летна Плажа Пролет Печатење Со Пруги Симпатичен Фустан Сарафан Летен Фустан За Жени Жолта,

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Женски Летни Фустани Жени Летна Плажа Пролет Печатење Со Пруги Симпатичен Фустан Сарафан Летен Фустан За Женисезона : , Лето. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Дебелина : Стандардни Женски Секојдневни Фустани Секси Фустан Мини Фустан Корсет Фустан Ленен Фустан Стил : Сарафани за жени, фустан со маица, летен фустан, бохо плажа прикривање, замав секојдневен стил, резервоар фустан. Никогаш нема да стане старомоден затоа што е класичен и моден. Фустаните за нишање ќе течат кога одите и непречено се чувствувате удобно на вашата кожа. Карактеристика : Боемски принт,Секојдневен Стил, Одличен допир на џебови во две страни, светло сина, Без Ракави, Полите За Нишање, меки сарафани на резервоарот. Нема сомнение Дека Летните Месеци Бараат Шарена, Светла Гардероба! Ќе изгледа навистина одлично ако додадете појас на половината. Натпревар : Овој Секојдневен Фустан За Жени Совршено Ќе Го Исполни Целиот Ваш Моден Стил Запознајте Се Со Што И Да Спарите, Како Мали Додатоци, Јакни, Тексас Облека, Кожна Облека, Палто, Кардиган, Високи Потпетици, Сандали, Патики, Станови, Дури И Флип Флоп. Прилика : тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа. Одлично за носење на плажа, дневно, одмор, патување,дома, забава, вечер, училиште, шопинг, на отворено, салон. Ќе ви се допадне како спарен со пар рамни чевли или патики. Различни екрани покажуваат малку различни бои, бојата на фустанот е случајна. Совети за големина : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини (не големината на амазон). Препорачано перење : со ладна вода, не избелувајте, раката или линијата исушете ја.

Останатите карактеристики

Слични понуди