• Обновено
Класичен Стил Машки Дише Шупливи Деловни Секојдневни Зашилени Чевли, Црни

Класичен Стил Машки Дише Шупливи Деловни Секојдневни Зашилени Чевли, Црни

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Висококвалитетен Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото.4" Нога Широк : 10. Класични Кожни Машки Чевли Машки Чевли Секојдневен.9"големина : 43 сад : 10. Единствен Материјал : Гума.6" ШИРОК стапало : 10,5 СМ/4,1"ГОЛЕМИНА : 45 сад : 11,5 велика британија : 8,5 еу : 43 Цн : 275 должина на стапалото : 27,5 см/10,8" ШИРОК СТАПАЛО : 11 СМ/4,3"големина : 46 Сад : 12 велика британија : 9 еу : 44 Цн : 280 должина на стапалото : 28 см/11" ШИРОК СТАПАЛО : 11 СМ/4,3" 3. Горниот Материјал : Кожа. Менс Чизми Обични Кожени Чевли Мажи Широк. Соодветна Пригода : Слободно Време.5 ЦН : 255 Нога Должина : 25.2" нога широк : 10см/3. Висок Стил На Пета : Рамно Дно.5 еу : 41 цн : 265 НОГА ДОЛЖИНА : 26.5 см/10" Нога Широк : 10см/3. Големина : 40 САД : 8. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЦН : 250 Нога Должина : 25см/9.

Останатите карактеристики

Слични понуди