• Обновено
Гаќи Чипка Трим Женски Танга Чипка Гаќи Дише Брзо Сува Танга Гаќи Лижавче Женски Памучни Гаќички

Гаќи Чипка Трим Женски Танга Чипка Гаќи Дише Брзо Сува Танга Гаќи Лижавче Женски Памучни Гаќички

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Сезона : Сите. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Памук. Дебелина : Стандард. ШТО ќе добиете : 1pc Жените Panties Size табела : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Половината : 56cm/22.05" Должина : 17cm/6.69"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Половината : 60cm/23.62" Должина : 18cm/7.09"Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Половината : 64cm/25.20" Должина : 19cm/7.48"Големина : XL САД : 10 ЕУ : 40 Половината : 68см/26.77" Должина : 20см/7.87" Повеќе усахгес долна облека од тантела за жени Е ПРЕКРАСНА ВО БОЈА и може да се Носи подароци или кога сте бремени. Секојдневно Со Фармерки, Можете Да Се Направите И Шармантни, Намалувајќи Го Срамот На Вообичаената Женска Долна Облека. Еластичен ПОЈАС Повеќе Пурфлинг Дизајн Во Гаќи Работ, Не Е Лесно Да Се Деформира и Оштетување. Женски Танга Г Стринг Е Направен Со Издржлив Еластичен Бенд. Беспрекорно, Но Високо Растегливо. Ве Одржува Удобни И Цел Ден. Деликатно Шиење На Бравата, 3Д Сечење, Предната Чипка е Многу И Елегантна. Дише и Удобно : Полу-чиста Цветна Растеглива Чипка со Памучен Панел Ви Носи Заводлив, Удобен И Дише изглед и Чувство.

Останатите карактеристики

Слични понуди