• Обновено
Dqueduo Женски Врвови Денот На Вљубените На Возрасните Круг Вратот Мачка Печатење Маица Плус Големина Блузи За Жени На Дозвола

Dqueduo Женски Врвови Денот На Вљубените На Возрасните Круг Вратот Мачка Печатење Маица Плус Големина Блузи За Жени На Дозвола

DEN 255.84
Тековен
Во продавницата

Подароци За Сопруг.Денот на вљубените Круг Вратот Мачка Печатење Маица Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Дебелина На Печатење : Стандардниот Пакет вклучува : 1 Компјутер Блуза ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина : С-САД : 4-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8-ЕУ : 34-Биста : 88см/34,65"-Рамо : 40см/15,75"-Должина : 63см/24.05"-Length : 79cm/31.82"-Shoulder : 56cm/22.31"-рамо : 51см/20.92" - - - - Size : XXXXL-US : 16-UK : 20-EU : 46-Bust : 124cm/48.46"-рамо : 53см/20.17" - - Големина : лсад : 8-велика британија : 12-еу : 38-биста : 100см/39,37"-рамо : 46см/18,11"-должина : 71см/27,95" - - големина : хл-сад : 10-велика британија : 14-ЕУ : 40-БИСТА : 104СМ/40,94"-рамо : 48см/18,90" - должина : 72см/28,35" - големина : ххл-сад : 12Велика британија : 16-еу : 42-биста : 110см/43. Подароци За Сопругата.

Останатите карактеристики

Слични понуди