• Обновено
боја врвот маица маица долга зимска машка есенска ракав блуза машка блуза долги ракави кошули за мажи тенок

боја врвот маица маица долга зимска машка есенска ракав блуза машка блуза долги ракави кошули за мажи тенок

DEN 367.84
Тековен
Во продавницата

Тип на кошули : Редовна Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да ја споредите со големината.Стил : Мода И Спортско Деколте : Должина На Ракавот Со Грло : Тип На Затворање Со Долги Ракави : Тип На Редовна Ставка : Пакетот Со Кошули вклучува : 1 ПАРЧИЊА Тип На Шема На Блуза : Колоргендер : Менматеријал : табела Со Полиестерзиза : . Големина : М Биста : 101см/35.43" Должина : 72см/26.0" Ракав : 60см/23.6" Рамо : 45см/15.75"Големина : Л Биста : 106см/37.01" Должина : 73см/26.8" Ракав : 61см/24.0" Рамо : 46см/16.14"Големина : XL Биста : 111см/38.58" должина : 74см/27.6" ракав : 62см/24.4" рамо : 47см/16.54"големина : 2хл Биста : 116см/40.16" должина : 75см/28.3" ракав : 63см/24.8" рамо : 48см/16.93"големина : 3хл биста : 121см/41.73" должина : 76см/29.1" ракав : 64см/25.2" рамо : 50см/17.72" деколте : Желка. Пол : Мажи. Тип На Шема : Боја. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Блуза.

Останатите карактеристики

Слични понуди