• Обновено
И сандали за слајдови со атлетски покачени перничиња

И сандали за слајдови со атлетски покачени перничиња

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Оставете ги нозете да се одморат лесно во машката и 1 покачена сандала за слајдови. Одликувајќи се со прилагодлива лента за кука и јамка, удобно стапало и трајно не-означување Ева надворешна плоча, овој фантастичен нов стил од Анд1 е сандала за лето, одмор или лесна прошетка низ улицата. Прилагодлива врвна лента. Лизгајте се и одете!. Издржлива надворешна плоча на Ева.

Останатите карактеристики

Слични понуди