• Обновено
Ведолај Мажи Гаќи Машка Долна Облека Гаќи Со Низок Струк Дишење Растеглива Долна Облека, Л

Ведолај Мажи Гаќи Машка Долна Облека Гаќи Со Низок Струк Дишење Растеглива Долна Облека, Л

DEN 275.04
Тековен
Во продавницата

Машка Долна Облека Боксери Гаќички Мека Удобна Памучна Долна Облека Стебла За Мажи Без Гаќички ЗА Возење ГОЛЕМИНА НА МАШИНСКО Перење ЗАБЕЛЕШКА : ЗА да ја изберете вистинската големина, погледнете ја нашата" слика на табелата со големини "или" Опис на Производот подолу " погоре за да ја изберете големината што најмногу ви одговара!. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Мажи за долна облека : 3-димензионалната торбичка е ergономски обликувана за да обезбеди неверојатна удобност со многу простор, многу мазна и дише. Удобно за носење во текот на целиот ден. Гаќи За Мажи : достапна Е Примамлива боја и торбичка за испакнување ви нудиме одличен начин за дополнување на испакнатоста,во зависност од вашата личност или пригода. Танга За Мажи Пакет : Ако сакате топол стил во комбинација со фантастична удобност, ова е долна облека за вас.

Останатите карактеристики

Слични понуди