• Обновено
Boга Момчиња Ромпер Секојдневна Облека Комбинезон Бебе Девојки Класичен Костим За Играње Девојки Ромпер Комбинезон Бебе Симпатична Убава Облека

Boга Момчиња Ромпер Секојдневна Облека Комбинезон Бебе Девојки Класичен Костим За Играње Девојки Ромпер Комбинезон Бебе Симпатична

DEN 206.24
Тековен
Во продавницата

Удобно За Секоја Пригода.2" Биста : 54см/21.Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња (6М-24М) Дете Со Долги Ракави Класична Боја Боди Ромпер Ромпер Жолта 70.Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно должина на ракавот : должина На Кратки Ракави : Краток Ракав : Моден Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Ромпер1 инч = 2,54 см главна Боја : Сликата ви Благодариме и убав ден!Изработен е од материјали, Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечном моден дизајн, Сосема Нов,!Материјал : Мешавина од Памук Ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето!Тип на шема : Пругаставнимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Прилики : Погоден За Подарок За Облека За Бебиња, Облека За Забава За Роденден, Подарок За Туш За Бебиња, Облека За Доаѓање Бебе Дома, Фотографирање.1" Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Должина : 59см/23.1" Биста : 52см/20.4" биста : 56см/22. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.

Останатите карактеристики

Слични понуди