• Обновено
Балон со топол Воздух Со Капа За Туширање За Зајдисонце За Жени Мажи Водоотпорна Прилагодлива Капа За Коса За Спиење Во Бања Со Двослоен

Балон со топол Воздух Со Капа За Туширање За Зајдисонце За Жени Мажи Водоотпорна Прилагодлива Капа За Коса За Спиење Во Бања

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Ткаенината е мека и удобна додека е еколошка, дише, отпорна на прашина и отпорна на масло. ? Мултифункционална употреба : капачето за туширање не само што може да ја одржува вашата коса сува додека се туширате или капете, туку можете да ја користите и кога спиете ноќе за да ја заштитите фризурата следниот ден.Оваа капа за туширање е изработена од висококвалитетен полиестер, мека и удобна, водоотпорна и не ја задави кожата, лесна и пренослива. ? Чувајте ја косата сува : ова капаче за туширање е меко, водоотпорно и без давење. ? Совршен подарок : оваа водоотпорна капа за туширање лесно се чисти и брзо се суши, може да се преклопи и е прилично лесна. ? Практично и удобно : оваа капа за туширање е изработена од висококвалитетна полиестерска и пева ткаенина, двослојна водоотпорна и повеќекратна употреба.

Останатите карактеристики

Слични понуди