• Обновено
Sngxgn Машки Дуксери Со Целосен Патент Со Дуксери Од Вафли Плетени Дуксери За Машки Дуксери, Црвени, Со Големина 3XL

Sngxgn Машки Дуксери Со Целосен Патент Со Дуксери Од Вафли Плетени Дуксери За Машки Дуксери, Црвени, Со Големина 3XL

DEN 575.84
Тековен
Во продавницата

Машки И женски 3д печатени патент со качулка спортски fashion / Зимски моден тренд Лабава двојка дуксер. Материјал : Полиестермени Дуксери Дуксери За Табела Со Мензиза : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 67cm/26.38"Големина : М Биста : 106cm/41.73" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 67cm/26.38" Должина : 70cm/27.56"Големина : L Биста : 112см/44.09" рамо : 52см/20.47" ракав : 70см/27.56" должина : 73см/28.74"големина : xl биста : 118см/46.46" рамо : 55см/21.65" ракав : 73см/28.74" должина : 76см/29.92"големина : xxl биста : 124см/48.82" рамо : 58см/22.83" ракав : 76см/29.92" должина : 79см/31.10"големина : хххл Биста : 130см/51.18" рамо : 61см/24.02" ракав : 79см/31.10" должина : 82см/32.28" 5. Тоа е Супер Дише,Лесен,Моден Џемпер. Лесни Дуксери За Мажи. 4. Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба, За Работа, Домашен Одмор И Многу Повеќе. Одговараат Заumn И Зима. Дуксер Со Врвки. Карактеристики : Модни Унисекс Блузи, Цврсти, Долги Ракави, Качулка, Џемпер, Врвка, Врвови. Поштенски Машки Дуксери. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски Влакна, Изработени Од Ткаенина, Лесни Меки И Удобни.Шифон. Чиста, Воздушна и лесна, удобна . Дебели Дуксери. Можете да го носите со вашиот омилен пар фармерки или шорцеви или со кошула со копчиња за убав секојдневен изглед. Ова е совршен дуксер за да ве стопли за време на ова студено есенско време. Известување : 1. Големината на азија е помала од големината НА САД/ЕУ/ВЕЛИКА британија, ве молиме споредете и направете мерење пред купувањето 2. Поради различниот дисплеј и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење.

Останатите карактеристики

Слични понуди