• Обновено
Женски Фустан За Лизгање, Ремени За Шпагети Без Грб Проѕирен Коктел Фустан Од Тантела Летен Долг Фустан

Женски Фустан За Лизгање, Ремени За Шпагети Без Грб Проѕирен Коктел Фустан Од Тантела Летен Долг Фустан

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Женски Фустан За Лизгање, Ремени За Шпагети Без Грб Проѕирен Коктел Фустан Од Тантела Летен Долг Фустан. Двоумење за тоа како да изберете соодветен вечерен фустан? Зошто да не го пробате нашиот долг фустан? Елегантната и атмосферска крпа во боја го обвиткува целото тело за да го поттикне тонот на кожата. Овој долг фустан со лизгање е совршен за да ја покаже вашата женска страна и ви овозможува да бидете во центарот на вниманието. Големина Шема. Големина (см). Сt Length : t130tt Bust : t72tпресврт : t66tt Hip : t88. Мt Length : t131tt Bust : t76ttwast : t70tt Hip : t92. Lt Length : t132tt Bust : t80tпресврт : t74tt Hip : t96. Ttttt TT T T. Големина(инч). St Length : t51. 18 t Bust : t28. 35 пресврт : t25. 98 t Hip : t34. 65 . Мt Length : t51, 57 t Bust : t29, 92 пресврт : t27, 56 t Hip : t36, 22 . Lt Length : t51, 97 t Bust : t31, 50 пресврт : t29, 13 t Hip : t37, 80 . Спецификација. Име на предметот : долг фустан. Боја : жолта, црна, бела. Материјал : полиестер. Големина : С, М, Л. Шема : чипка. Ракав : без ракави. Содржина На Пакетот. Долг фустан од 1 парчиња х (чокерот не е вклучен) Мека Ткаенина : овој женски фустан за лизгање е изработен од врвен полиестерски материјал, пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Дизајн : овој долг фустан без ракави има ремени за шпагети, без грб, проѕирниот дизајн на тантела ве прави полни со шарм и станува привлечен. Прилика : овој летен фустан без ракави е совршен за жени кои носат во многу прилики, како што се забава, коктел, вечер, роденден, годишнина итн. Лесно Се Совпаѓа : женскиот коктел фустан е тенок. Фустанот можете да го спарите со пар потпетици, ѓердан и чанта за спојка. Пакет : 1 парчиња х долг фустан. Облечете се во стил и удобност со нашиот долг фустан без ракави во ова лето.

Останатите карактеристики

Слични понуди