• Обновено
Пинкдир Женска Кадифена Мека Капа Крзнена Рибарска Капа Мека Зимска Топла Капа За Купола

Пинкдир Женска Кадифена Мека Капа Крзнена Рибарска Капа Мека Зимска Топла Капа За Купола

DEN 271.84
Тековен
Во продавницата

Женска Крзнена Рибарска Капа, Зимска Капа Со Еднобојна Боја, Шик Капа За Кофа За Улична Облека/ Фото Реквизити. Спецификации : . Категорија : Кофа Капа. Материјал : Полиестер. Боја : Црна/ Бела/ Жолта/ Зелена/ Сина/ Портокалова/ Розова Црвена. Сезона : umn/ Зима. Прилика : Дневно/ На Отворено/ Забава/ Фотографија. Забелешки : . Ве молиме разберете дека може да постои отстапување од 1-2 см. Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. Содржина На Пакетот : . 1 х Кофа Капа. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мек, лесен за чистење и удобен за носење. КРЗНЕНА КАПА : капа со еднобојна кофа со меки дизајн што го прави вашето лице мало, топло и стилско. БОЈА : 7 бои достапни за вас : црна, бела, жолта, зелена, портокалова, сина, розова црвена. ПРИМЕНЛИВОСТ : Погоден за повеќето возрасни жени, секојдневниот живот, фото реквизитите, забавите и излегувањето се многу погодни. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Идеална капа за подарок за мајка, баба, девојка, ќерка и пријатели на роденден, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година.

Останатите карактеристики

Слични понуди