• Обновено
Алохаидивио Дами Фустани На Дозвола, Летни Фустани За Жени Плажа Цветни Маици Сарафан Обични Џебови Бохо Резервоар Фустан

Алохаидивио Дами Фустани На Дозвола, Летни Фустани За Жени Плажа Цветни Маици Сарафан Обични Џебови Бохо Резервоар Фустан

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Летни Фустани За Жени Плажа Цветни Маици Сарафан Обични Џебови Бохо Резервоар Фустанкарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење на вратот, Без Ракави. Обичен фустан за жени лесен за носење парче за себе, стилизирајте го едноставно со тен слајдови. Можете исто така да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит, сандали, потпетици, капи на плажа во пролет/лето. Фустанот за сонце е доволно удобен за носење низ куќата и соодветен за канцелариска работа. Женскиот фустан е одличен за носење на плажа, дневно, одмор, патување, забава, вечер, дом, училиште, шопинг, на отворено, салон . Нега на облека : машина за перење со ладна вода во нежен циклус. Сезона : Пролет, Лето,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекстил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски фустани.Usukeubustlengthxxxx-Голем121642124cm/48.82"93cm/36.61" Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 124cm/48.82 "Должина : 93cm/36.61" Женски Клиренс Здолниште. Летни Фустани. Фустани За Жени. Жена Врвови Дозвола. Женски Фустани.

Останатите карактеристики

Слични понуди