• Обновено
Хонда ЦР-В Перформанси Зрак Бришачи

Хонда ЦР-В Перформанси Зрак Бришачи

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Дизајнирани со иновативен аеродром, овие бришачи со високи перформанси го контролираат протокот на воздух и го пренесуваат во максимален контакт со бришач/стакло за беспрекорно бришење, обезбедувајќи одлична видливост во сите ситуации на возење. Знаеш дека можеш да зависиш од нив. Бришачите на Трико Форс се робусно дизајнирани сечила со зрак со патентиран спојлер со зафатени крила што се сече низ турбуленции предизвикани од вкрстени ветрови, ветрови на камиони и општи нарушувања во сообраќајот. Овој сет на сечила за бришачи е компатибилен со вашиот 2010 ХОНДА ЦР-В содржи 26" сечило со зрак за изведба На Трико Сила за сечилото на Бришачот од Страната на возачот + сечило Со зрак Со перформанси Од Трико Од 17 инчи за Сечилото На Бришачот Од Страната на Совозачот. Заштедете пари! Можете сами да ги инсталирате!. Работи одлично и на огледала,екрани на допир и мерачи!. Бришачите на зракот за изведба се одлични за возила со големи шофершајбни и каде што бришачите може да се креваат со брзина на автопатот.2010 хонда ЦР-В Премиум Зрак Бришачи сет.

Останатите карактеристики

Слични понуди