• Обновено
Прозорец Проегирна Завеса Жолта Пеперутка Печатење Панел Соба Делител За Дневна Соба Спална Соба

Прозорец Проегирна Завеса Жолта Пеперутка Печатење Панел Соба Делител За Дневна Соба Спална Соба

DEN 460.16
Тековен
Во продавницата

Спецификација : Материјал : Полиестерпетер : Флоралтул : Полу-засенчување (40% -70%)ширина*должина : 95*200см/37.40"*78.74 " Боја : Жолта Белешка : оваа цена само за завесата од 1 парче на еден прозорец му требаат завеси од 2 парчиња се надевам дека вашето недоволно засенчување. Пакетот вклучува : 1x завесадизајн на овој прозорец панел става природен спин на традиционален дизајн. Завесата може да се користи и за прозорци во бањата, прозорци во спалната соба или други прозорци. Тие можат да бидат прикажани сами на прозорци со пократка должина. Завесата може да се измие и рачно.Забелешка : бојата на Предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани исти. се надевам разбирање Деликатни цветни дизајн. Нежно ја филтрира светлината додека ја подобрува приватноста. Машина за перење. ширина*должина : 95*200см/37.40"*78.74".

Останатите карактеристики

Слични понуди