• Обновено
амуса Мини Капсула Кармин Компактна И Пренослива Глазура За Усни За Шминка

амуса Мини Капсула Кармин Компактна И Пренослива Глазура За Усни За Шминка

DEN 159.84
Тековен
Во продавницата

Следете ја температурата на усните повеќе сублимацијапочвата е тенка и извонредна,нема смисла за карактеристики на усните : како што е квалитетот на водата свиленкасто непречено траење без шминка, водоотпорно и без избледување сосема нови и висококвалитетни Мали димензии и преносливи 1 X Налепници за Нокти.Постојана боја за заклучување цел ден шарена несериозна Лесна Шминка Премиум материјал за дополнителна издржливост. Многу нов дизајн, лесен за употреба. Додава доволно складирање за да се ослободи од нередот.

Останатите карактеристики

Слични понуди