• Обновено
Функција - Скелет Костим Вратоврска Боја Коски Машка Модна Маица

Функција - Скелет Костим Вратоврска Боја Коски Машка Модна Маица

DEN 244.80
Тековен
Во продавницата

Ако сте љубител На Ноќта на Вештерките и имате малку хипи страна, тогаш оваа кошула е совршена за вас. Покажете ги вашите вистински коски со оваа маичка за боја на вратоврска. Печатени со еколошки мастила на 100% памучна маичка. Функција - Скелет Костим Вратоврска Боја Коски Машка Модна Маица.

Останатите карактеристики

Слични понуди