• Обновено
Примероци солен 24 24 плочка за тепих во Руст околу

Примероци солен 24 24 плочка за тепих во Руст околу

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Плочката на тепих на Солтни на Мохавк е совршено решение за подови за кој било простор. Исклучително е лесно да се инсталира, чисти и одржува. Најлон е, сите дизајни на јамка издржат тежок сообраќај и има 18 24 "x 24" плочки по картон. Овозможува повеќе опции за дизајн и боја за да работите со вашиот декор. Плочките за теписи во Мохавк обезбедуваат удобност под нога и помагаат во контролата на звукот.

Останатите карактеристики

Слични понуди