• Обновено
Јиртри Мало Дете Момчиња Девојчиња Плетена Детска Капа Обложена Со Руно Со Капа За Уши Зимска Капа Ветроупорна Девојка Зимска Топла Капа Декорација За Патување

Јиртри Мало Дете Момчиња Девојчиња Плетена Детска Капа Обложена Со Руно Со Капа За Уши Зимска Капа Ветроупорна Девојка Зимска

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Пакетот Вклучува : 1 х Премиум Материјал За Капа За Мали Деца плетени детски зимски ракавици за капа е изработен од висококвалитетни плетени влакна, пријателски за кожата, без необичен мирис, ви носат меко удобно искуство при носење. Погоден за 2-8 години бебе.It изработен е од кашмирски материјал.

Останатите карактеристики

Слични понуди