• Обновено
Крошна За Кревет пирнцес За Девојчиња И Возрасни, Тркалезна Купола Омбре Крошна Кревет Завеси Комарец Нето Шатор За Играње За Деца Тинејџерски Возрасни Кралица Кр?

Крошна За Кревет пирнцес За Девојчиња И Возрасни, Тркалезна Купола Омбре Крошна Кревет Завеси Комарец Нето Шатор За Играње За

DEN 615.68
Тековен
Во продавницата

Карактеристики : . 1. Оваа извонредна мрежа за кревети му нуди на вашето семејство фантастичен замок. Совршено над бебешка лулка/креветче, кревет за мали деца,подлога за играње/тепих,близнак,целосна кралица,крал, кралски кревет во калифорнија. Убав избор За божиќен подарок, роденденски подарок и новороден подарок. 2. Материјал : Полиестер, 50Д, Огноотпорна Ткаенина. Решетката е толку мала. Чувството на ткаенината е многу меко, а на кожата многу и се допаѓа. 3. Надградена совршена големина - 3 отвори, Поголеми од повеќето други настрешници. Оваа крошна на креветот измери 110"во/9 Стапки во висина, 47" во/4 стапки во горниот дијаметар, горната должина на јажето е приближно 496"во/41 стапки, не грижете се за висината, таа одговара на повеќето високи тавани. Совршено одговара за кралот на кралот,кралицата,полн,кревет со двојна големина,област за читање ќош, куќа за игри на отворено. 4. Сите додатоци за инсталација се прикачени на крошна на креветот, така што не треба да ги купувате одделно. Не се потребни вештини за склопување, за дома и патување. Можете да ја прилагодите висината со едноставниот систем за ослободување. 5. За Миење : не избелувајте, тријте, виткајте или суво чистење исушете го. Треба да се мие ладна вода или да се исуши во сенка. Ако имате какви било прашања или ви треба нашата помош, ве молиме контактирајте не. Пирнцес Кревет Крошна За Девојки И Возрасни, Круг Купола Омбре Крошна Кревет Завеси Комарец Нето Игра Шатор За Деца Тинејџерски Возрасни Кралицата Кралица Целосна Брачен Кревет.

Останатите карактеристики

Слични понуди