• Обновено
Мед Чешел Сече Пред Природни Бели Крокодил Дрво Седло Приклучоци

Мед Чешел Сече Пред Природни Бели Крокодил Дрво Седло Приклучоци

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Изразете се со прекрасниот Чешел За Мед Исечете Ги Предните Природни Бели Приклучоци За Седло Од Дрво Од Крокодил. Изработени од природно дрво, овие уникатни парчиња ќе ви овозможат да се издвоите од толпата во удобност и стил. Најдобро од с, секој пар може малку да се разликува по шема, додавајќи уште поголема индивидуалност на вашиот изглед!Мед Чешел Сече Предно Природно Бело Крокодилско Дрво Приклучок За Седло Со Висок Квалитет Удобен За Носење Материјал : Природно Дрво Секое парче може малку да варира во шема или боја поради природните текстури на органските материјали.Секогаш чувајте го суво во добро проветрено подрачје. Органските материјали се чувствителни на топлина и влага и можат да се искриват, отечат или пукнат ако не се грижат правилно.Продадени Како Пар 0.25.

Останатите карактеристики

Слични понуди