• Обновено
Спароу Црно - Бело Животно Резултат Покер Играње Карти Инди Игра

Спароу Црно - Бело Животно Резултат Покер Играње Карти Инди Игра

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Големина : Големина На Мостот ( 5,7 х 8,8 см / 2,2 х 3,5 инчи) Класификација : додатоци За игри Со Карти карактеристика : -резултат картичка за играње-Изработена од безбедна и квалитетна хартија и пластика-Лесна за мешање И дупка-Пренослива За патување и кампување за забава-Секоја палуба вклучува 52 карти за играње И 2 Џокери Материјал : Безбеден и квалитетен пакет хартија Количина : 1 х картичка за играње овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Спароу Црно - Бело Животно Резултат Покер Играње Картичка Индекс Игра.

Останатите карактеристики

Слични понуди