• Обновено
Фује Мажи Секојдневен Цврст Џеб Еластичен Струк Директно Полушорцеви Панталони Спортски Панталони

Фује Мажи Секојдневен Цврст Џеб Еластичен Струк Директно Полушорцеви Панталони Спортски Панталони

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Мажите Секојдневен Цврст Џеб Еластичен Половината Директно Половина Шорцеви Панталони Спорт Панталони. Ве молиме изберете според вашиот дневен стил на носење!. Нега на облека : Не навртувајте, Исушете во воздух, Миење Раце, Не Избелувајте, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност.26 " Големина : XLSize. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате.It одлично е да имате пар од овие панталони за спортови на отворено.09 " Должина : 54cm/21. со вашата омилена Маица итн. Мажи Секојдневен Цврст Џеб Еластичен Струк Директно Полушорцеви Панталони Спортски Панталоникарактеристики : 1. : X-Large US : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 80-96cm/31. Мажи;Секојдневен;Цврст;Џеб;Еластичен;Половината;Директно;Половина;Шорцеви;Панталони;Спорт;Панталони.Цртежот со големина е мал, изберете внимателно.USUKEUWaist Hip Length XLX-Големи 6103680-96cm/31. Поради аголот на снимање и кроењето, може да има мала разлика во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и неговата слика.Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни Убави.Мажи Секојдневен Цврст Џеб Еластичен Половината Директно Половина Шорцеви Панталони Спортски Панталони Забелешка : 1.Одлично за спорт,на отворено, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.It изработен е од материјали, доволно издржливи за секојдневно носење. Се разбира, ќе биде попрецизно ако изберете според специфичната должина (см) на бистата, половината, колкот, панталоните и должината на стапалото на сликата или описот. Тоа е големината на оваа ставка. Половина Шорцеви Панталони.80 "Колк : 112cm/44. Здраво, облеката е азиска големина, може да биде премногу мала, се препорачува да се избере поголема големина.

Останатите карактеристики

Слични понуди