• Обновено
Микро Линеарен Погон, Минијатурен Електричен Погон Од Типот На Пенкало За Биро ЗА Електрична Опрема DC12V

Микро Линеарен Погон, Минијатурен Електричен Погон Од Типот На Пенкало За Биро ЗА Електрична Опрема DC12V

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Микро Линеарен Погон, Минијатурен Електричен Погон Од Типот На Пенкало За Биро За Електрична Опрема DC12 VSpecification : Тип На Ставка : Минијатурен Електричен Актуатормодел : TA 01 30 Material : Алуминиумска Легура Максимална Сила : 200 NStroke : 100mmno Брзина На Оптоварување : 6mm/Брзина На слоуд : 4mm/Одделение за заштита : IP65 Work Циклус : 10%, Работете 2 Минути, Застанете 18 Минути Апликација : Електричен Јатричен кревет, Електричен Кревет За кревање, Електрична Маса За Кревање, Електричен Лежалка И Друга Опрема За Електричен Погон Список На Пакети : 1 X Притисни Прачка 2 X Држач Од Алуминиумска легура Материјал : Овој Минијатурен Електричен Погон Од Типот На Пенкало е изработен од материјал од легура на алуминиум, кој е многу Отпорен на абење и цврст и за употреба. Стабилни Перформанси : нашиот минијатурен електричен погон од типот пенкало е многу стабилен во работењето и може да се користи за време во нормална работа.

Останатите карактеристики

Слични понуди