• Обновено
Женски Џемпер Фустани, Обична Должина На Коленото Чиста Боја Удобен Ракав Џемпер Фустани За Канцеларија За Датира Бела, Кајсија, Магла Сина, Кафеава, Грашок Зелена,

Женски Џемпер Фустани, Обична Должина На Коленото Чиста Боја Удобен Ракав Џемпер Фустани За Канцеларија За Датира Бела, Кајсија,

DEN 383.84
Тековен
Во продавницата

Женски Џемпер Фустани, Обична Должина На Коленото Чиста Боја Удобни Џемпер Фустани Со Ракави За Канцеларија За Датирање Бела,Кајсија,Магла Сина,Кафеава,Грашок Зелена,Светло Портокалова,Црвена Боја На Вино Спецификација : Тип На Артикал : Џемпер Фустан материјал : 86% памук +14% полиестерско перење : Рачно Деколте : Висок Ракав : Стил На Ракав : Секојдневна Сезона : За Details, Детали За зимска големина : с : Биста : 104см / 40.94 Инчи, Должина : 82см / 32.28 Инчи, Ракав : 43см / 16.93 Инм : Биста : 109см / 42.91 Инчи, Должина : 83см / 32.68 инчи, ракав : 44см / 17.32 Инл : Биста : 115см / 45.28 Инчи, Должина : 84см / 33.07 Инчи, ракав : 45cm / 17.72 Inxl : Биста : 122cm / 48.03 Во, Должина : 85cm / 33.46 Во, Ракав : 46cm / 18.11 Во Пакет Листа : 1 X џемпер фустан забелешка : 1. Ве молиме дозволете мала грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.3. Ве молиме погледнете ја големината на сликата при изборот. Не грижете се ако фустанот за џемпер пристигне збрчкан, ова може да се должи на испорака. Перењето и закачувањето ќе ги отстранат брчките. Ви благодариме за разбирањето! Карактеристика : ова е џемпер фустан висок до колена со висока јака за да се заштити од студениот ветер и да ја задржи топлината, а должината на коленото ви овозможува да го носите фустанот кога е малку постудено за да го истакнете модниот модел. Ракави со фенери : дизајнот на ракавот со фенер не само што ве одржува топло, туку и го крие вишокот месо на вашите раце и ги одржува манжетните уредни при триење.

Останатите карактеристики

Слични понуди