• Обновено
Женски Принт Со Долг Ракав Преден Кардиган Печатена Врвна Лесна Јакна

Женски Принт Со Долг Ракав Преден Кардиган Печатена Врвна Лесна Јакна

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 59см/23,23" Должина : 85см/33,46"Големина : М Биста : 115см/45,28" Рамо : 42,5 см/16,73" Ракав : 60см/23,62" Должина : 86см/33,86"Големина : Л биста : 121см/47.50" Ракав : 64cm/25. дише и удобно.38" должина : 91cm/35.22"ве молиме проверете ја табелата со големини пред нарачката.29" Ракав : 65. ??Моден Дизајн : долг ракав, неправилен раб, отворен преден дел, краток, ласкав, уникатен, растеглив, секојдневен и лесен кардиган за жени.66" рамо : 51cm/20. ❀Материјал : Полиестер.32" ракав : 61см/24.Стил : Секојдневен, моден должина : обичниот пакет вклучува : Јакна ОД 1 ПАРЧЕ ??Удобен и Мек Материјал : лесна и пријателска за кожата ткаенина, малку потенка од маица, така што предизвикува нејзино збрчкање.08" ракав : 67cm/26. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.04"Големина : Xxxl биста : 141cm/55.00" рамо : 45.65"Големина : xxl Биста : 133cm/52.64" рамо : 44см/17.

Останатите карактеристики

Слични понуди