• Обновено
Модни Женски Бикини Сет Костими За Капење Бикини Врвни Бикини Долни Бикини Со Висок Струк

Модни Женски Бикини Сет Костими За Капење Бикини Врвни Бикини Долни Бикини Со Висок Струк

DEN 287.20
Тековен
Во продавницата

Етничкиот костум за бикини е составен од градник со пресврт напред и гаќи за печатење пејсли со страна во облик на обрач.; материјал : полиестер и спандекс, стил на градник : притисни нагоре.; совршен за тропски одмори,лето,плажа,забави во базен, пливање.; таа е погодна за сите видови на водни активности, многу брзо сушење.; содржина на пакетот : 1 х градник 1 х гаќи Етничкиот костум За Бикини е составен од градник со пресврт напред и гаќи за печатење пејсли со страна во облик на обрач. Материјал : полиестер и спандекс, стил на градник : притисни нагоре. Совршен за тропски одмори,лето,плажа,забави во базен, пливање. Таа е погодна за сите видови на водни активности, многу брзо сушење. Содржина на пакетот : 1 х градник 1 х гаќи.

Останатите карактеристики

Слични понуди