• Обновено
Бомото Дами Права Нога Летни Шорцеви Еднобојна Лабава Плажа Кратки Топли Панталони Тренингот Широки Харем Мини Панталони

Бомото Дами Права Нога Летни Шорцеви Еднобојна Лабава Плажа Кратки Топли Панталони Тренингот Широки Харем Мини Панталони

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа.Содржина на пакетот : 1 Х Жени Летни Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Совршен за јога, активен, теретана, истражување, качување, трчање, возење велосипед, активности во затворени простории, џогирање, пешачење, пешачење, вежбање, патување, велосипед. Повод - Лето Шорцеви Дното Погоден За Дневна, Слободно време, Ноќ Надвор, Одење, Тренингот, Дома Носат, Или Секојдневно носење.

Останатите карактеристики

Слични понуди