• Обновено
Кардиган За Жени Облечени Плетени Долги Кардигани За Жени Армија Зелена Л

Кардиган За Жени Облечени Плетени Долги Кардигани За Жени Армија Зелена Л

DEN 559.84
Тековен
Во продавницата

41" Должина : 81cm/31. Можете Да Ја Искористите Вашата Имагинација За Чевли, Мали Додатоци Итн., И Ќе Добиете Неверојатен Изглед. Носењето На Овој Капут Може да Ја Покаже Вашата Убавина и Да ви Овозможи Да Го Привлечете Вниманието на Луѓето во секоја Пригода.46" Ракав : 65см/25.

Останатите карактеристики

Слични понуди