• Обновено
Танц Сликарство печатење на завиткано платно

Танц Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 102.08
Тековен
Во продавницата

Севкупна тежина на производот : 5 фунти. -Индеј печатење на платно за уметност. Севкупна ширина - страна на страна : 12 ". Временски период : -образно. Севкупна ширина - од страна на страна : 16 ". Големина 24 " h x 16 "w x 1.5 " d - целокупна ширина - од страна на страна : -16 ". Уметник : -ирена Орлов. Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5".5 "D) : преголем 41" и погоре.5 " Г - целосна длабочина - предна до грб : -1. Севкупна тежина на производот : 9 фунти. Временски период : современ. Големина (45 "H x 30" W x 1,5 "D) : преголем 41" и погоре. Печатење на ликовно платно.

Останатите карактеристики

Слични понуди