• Обновено
Инктастична Слатка Пчела Абуела Малата Пчела Со Ѕвезди Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Слатка Пчела Абуела Малата Пчела Со Ѕвезди Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Нашата симпатична Слатка Пчела Абуела Малата Пчела Со Ѕвезди Маица за Мали Деца го прави совршениот подарок за туширање за бебиња за пчеларите! Inktastic Слатка Пчела Абуела Малку Пчела Со Ѕвезди Дете Краток Ракав Маица Унисекс Црна 2t. Забавен роденденски подарок за вашиот внук или внука!. Идеален подарок за бебешки тушеви со тематика на пчели!. Нашата симпатична Слатка Пчела Абуела Малата Пчела Со Ѕвезди Маица за Мали Деца го прави совршениот подарок за туширање за бебиња за пчеларите!. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. деца абуела баба мед цвеќиња пролет лето сезона спаси пчели дете од предучилишна возраст дете облека облека.

Останатите карактеристики

Слични понуди