• Обновено
Алвак Женски Поштенски Кардиган Џемпери Лабава Долга Ракав Плетена Блуза Врвот С-2ХЛ

Алвак Женски Поштенски Кардиган Џемпери Лабава Долга Ракав Плетена Блуза Врвот С-2ХЛ

DEN 561.60
Тековен
Во продавницата

Тип : Женска Преголема Џемперска Блуза/ Женски Плетени Џемпери Блузи/ Лабава Качулка Блуза Блуза : Секси v вратот, капка рамо, полн ракав за капење, кабелски плетени џемпери,качулкаоблога : Поштенски деколте : V Деколте : Жени,Женски,Дами, Девојкиматеријал : 100% Акрилик.Дон?не се грижи нашиот џемпер победи?т чешање или смалување на бојата : Цврста Сезона : Пролет / Fall / Aut Прилика : Дневно носење, одмор, патување, канцеларија,плажа,работа, секојдневен, шопинг, запознавање, дома, улица, Датум Дизајн : Затворање Со Патент, лизгачот на циклусот изгледа толку симпатично и уникатно, ако сакате некој секси изглед, поштенски малку, ако сакате повеќе покриеност, поштенски малку. Карактеристика : Отворени предни кардигани џемпер карактеристики пад рамо,бетвинг ракав,кабел плете, качулка врвот. Материјал : 100% Акрилик.Не е премногу дебела или тенка во оваа сезона.Долги џемпери од кардиган изработени од мек, висококвалитетен плетен материјал погоден за кожата, дише и пријатен за носење. Натпревар : овој целосен џемпер со качулка со патент изгледа одлично со цврсти блузи, кошули, ками, блузи; слаби фармерки, тексас шорцеви, хеланки или панталони со моливи; сандали, високи потпетици, секојдневни станови или чизми. Нега На облека : Измијте Се Препорачува Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Сушете На Линија/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.

Останатите карактеристики

Слични понуди