• Обновено
Врвен врховен Сатеен 500-нишки за броење египетски памук покритие

Врвен врховен Сатеен 500-нишки за броење египетски памук покритие

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Опуштете се во удобност со нашиот врвен Sateen Coverlet. Достапно во броењето од 500 нишки, овој луксузен 100 проценти египетски памук покрив е мек на допир. Исполнето со 100 проценти полиестер ќе обезбеди топлина во текот на целата година. Вертекс Врховен Sateen 500-THRED COUNT EGIPTIAN COTMON COVERTLE : COVERTLET. 100 проценти египетски памук. Грижа : Препорачано е суво чисто. Пополнување на полиестер.

Останатите карактеристики

Слични понуди