• Обновено
Фскјгк Женски Дуксери Преголем Дуксер Со Екипаж Плус Големина Пуловер Со Долги Ракави Зимски Есенски Основни Врвови Блуза Нане Зелена Л

Фскјгк Женски Дуксери Преголем Дуксер Со Екипаж Плус Големина Пуловер Со Долги Ракави Зимски Есенски Основни Врвови Блуза Нане

DEN 303.84
Тековен
Во продавницата

€Дизајн●Подигнете ја вашата гардероба со овој стилски пуловер на вратот на екипажот за тинејџерки.54 см) големина табела : Големина : С Биста : 100см/39. // ● Внимание : Ако Не Сакате Тенок Фит, Ве Молиме Една Големина Поголема.Рачно мерење Може да излезе 1~3см Разлика Големина Детали(1"=2. ①Карактеристики пуловер дуксер/ џемпер со долги ракави/ дуксери со туника/ зимска облека/ зимска мода/ зимска облека/ еднобојна боја/ врат на екипажот/ лабаво вклопување/ ребрести рабови/ извадено деколте/ плетени врвови за изработка/ не наредени/ паднато рамо/ ребрести раб и манжетни.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.73" Ракав : 64см/25. Најдобар подарок за себе и за пријателите!.37" Ракав : 63см/24. трендовските дуксери за жени се совршени за секојдневните панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, чевли за создавање мода и убав изглед во пролет ,umn и зима.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Aut, Пролет, Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен, Дневен Материјал : 100% должина На Полиестерска Облека : Долг Тип На Шема : Цврст /Печатен Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Дуксери Белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината.

Останатите карактеристики

Слични понуди