• Обновено
Пред-Сопственост Хадсон Фармерки Женска Големина 26w Фармерки

Пред-Сопственост Хадсон Фармерки Женска Големина 26w Фармерки

DEN 880.00
Тековен
Во продавницата

Оваа пред-сопственост ставка е како нова и во одлична состојба. Како Ново. Големина 26В. Слаба Нога. Средно Перење. Низок Пораст. Цврсто. Мустаќи. 30,5 "Инсем, 8,25" Пораст, 27,0 " Половината. 49% Памук, 44% Лиоцел, 5% Полиестер, 2% Спандекс.

Останатите карактеристики

Слични понуди