• Обновено
Сафавиех Марта Стјуарт Розамонд Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих

Сафавиех Марта Стјуарт Розамонд Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат.

Останатите карактеристики

Слични понуди